Slider

Dziś tj. 28 czerwca 2021 o godzinie 3:10 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru kotłowni w jednym z budynków na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy. Na miejsce udały się dwa nasze zastępy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do pożaru w kotłowni budynku mieszkalnego. W pomieszczeniach na poziomie kotłowni na poziomie kotłowni panowało mocne zadymione. Do budynku weszła rota naszych strażaków w aparatach ochrony dróg oddechowych, z linią gaśniczą i kamerą termowizyjną. Bardzo szybko udało się zlokalizować i ugasić pożar.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, mieszkańcy opuścili budynek przed naszym przybyciem.

Pomieszczenia w domu zostały sprawdzone kamerą termowizyjną i detektorem wielogazowym.

Siły i środki: 2x OSP Moszczenica, 1x JRG Gorlice

REJESTR ZDARZEŃ