Interwencje

Dziś (tj. 14 kwietnia 2021) o godzinie 9:00 nasza jednostka została zadysponowana do powalonych drzew na ulicy Wiatrówki w Moszczenicy.

Dziś (9 kwietnia 2021) o godzinie 14:45 nasza jednostka została zadysponowana do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego na ulicę ks. Abp. Leona Wałęgi.

Gdy zawyje syrena to nie jest ważne czy jest święto czy dzień powszedni, nasi druhowie opuszczają swoje rodziny i śpieszą z pomocą. Tak było wczoraj, kiedy o godzinie 10:25 nasza jednostka została zaalarmowana do pożaru sadzy w przewodzie kominowym.

Wczoraj(tj. 13.03.2021) od godziny 13:30 zastęp strażaków z naszej jednostki na prośbę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach i Wójta gminy Moszczenica Jerzego Wałęgai prowadził działania mające na celu dezynfekcję miejsc ogólnodostępnych w związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Wczoraj tj. 1 marca 2021 druhowie z naszej jednostki mięli za zadanie zrobić zakupy rzeczy niezbędnych do życia dla rodziny z Moszczenicy, która znalazła się w kwarantannie.

Dziś nasza jednostka kolejny raz prowadziła działania związane z pomocom Seniorom w dotarciu do punktów szczepień.

Dziś o godzinie 19:00 nasza jednostka została zadysponowana do kolizji dwóch samochodów osobowych na ulicy Gorlickiej, niedaleko ronda.

Dzis od godziny 13:00 druhowie z naszej jednostki po raz kolejny pomagali przy szczepieniach przeciwko COVID-19.

Wczoraj(tj. 17.02.2021) o godzinie 16:15 nasza jednostka została zadysponowana do zdarzenia drogowego w Moszczenicy na ulicy. Gorlickiej na wysokości starego stadionu. Dyspozytor poinformował nas o 4 rannych osobach.

Dziś o godzinie 13:35 nasza jednostka na prośbę Niepublicznego Ośrodka Zdrowia w Moszczenicy udała się z pielęgniarką i lekarzem do osoby starszej na szczepienie przeciwko COVID-19.

REJESTR ZDARZEŃ

POŻARY