subpageslide.jpeg

Interwencje

Dziś (tj. 8 września 2022) o godzinie 19:00 nasza jednostka otrzymała kolejne zgłoszenie, tym razem ponownie do usunięcia gniazda owadów w budynku mieszkalnym na ul. Szkolnej w Moszczenicy.

Dziś (tj. 8 września 2022) o godzinie 18:45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru kotłowni w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy.

Dziś (tj. 8 września 2022) o godzinie 17:00 nasi strażacy zostali zadysponowani do usunięcia gniazda szerszeni w budynku mieszkalnym przy ulicy Brzozowej.

Dziś (3 września 2022) o godzinie 7:25 nasza jednostka została zadysponowana do miejscowości Zagórzany celem poszukiwania osoby zaginionej. Na miejsce udały się dwa zastępy naszych strażaków SLRR Isuzu D-MAX i SLRt Renault Master.

Wczoraj (tj. 22 sierpnia 2022) nasza jednostka o godzinie 17:30 została przekierowana do kolejnego zdarzenia dotyczącego usunięcia gniazda owadów na budynku mieszkalnym. Do zdarzenia udał się zastep strażaków samochodem SLRt Renault Master.

Wczoraj (tj. 22 sierpnia 2022) o godzinie 17:00 nasza jednostka została zadysponowana do usunięcia gniazd szerszeni na budynku mieszkalnym przy ulicy Kamieniec. Do zdarzenia udał się zastęp strażaków samochodem SLRt Renault Master.

Wczoraj tj. 19 sierpnia 2022 r. nasza jednostka została zadysponowana do usunięcia gniazda szerszeni na budynku mieszkalnym w Moszczenicy przy ulicy Kamieniec. Zgłoszenie zawierało informację, że owady znajdują się na dużej wysokości, a ponaddo w domu mieszkają uczulone dzieci. Zgłszająca przekazała inormację, że już raz przez ukąszenie owada jej dziecko znalazło się w szpitalu.

Wczoraj (tj. 11 sierpnia 2022) nasza jednostka została zadysponowana do usunięcia gniazda owadów na jednym z domów na ulicy Gorlickiej w Moszczenicy. Na miejsce udał się zastęp naszych strażaków samochodem SLRt Renault Master.

Dziś (tj. 8 sierpnia 2022) o godzinie 11:09 nasza jednostka została zadysponowana do usunięcia gniazda os na budynku Ośrodka Zdrowia w Moszczenicy. Na miejsce udał się zastęp naszych strażaków GBA MAN Tgm.

Wczoraj (tj. 4 sierpnia 2022) nasza jednostka została zadysponowana do usunięcia gniazda owadów na jednym z domów na ulicy Zielonej w Moszczenicy. Na miejscue udał się zastęp naszych strażaków samochodem SLRt Renault Master.

REJESTR ZDARZEŃ

POŻARY