subpageslide.jpeg

Dziś tj. 3 czerwca 2021 r. o godzinie 4:27 nasza jednostka została zadysponowana przez SKKP w Gorlicach do wypadku drogowego w Staszkówce. Ze zgłoszenia dowiedzieliśmy się, że są osoby poszkodowane a jedna może być zakleszczona w pojeździe.

 

Na miejsce zdarzenia ruszyły dwa zastępy naszych strażaków pojazdami Renault Master (SLRt) i Isuzu D-Max (SLRR). Po dojeździe na miejsce zastaliśmy samochód, który wypadł z drogi, uderzył w betonowy przepust i dachował. Wspólnie z kolegami z OSP Staszkówka zaczęliśmy udzielań pomocy trójce poszkodowanych młodych ludzi. W między czasie zostało zabezpieczone miejsce zdarzenia.

 

Po chwili do pomocy przybyły Zespoły Ratownictwa Medycznego i JRG Gorlice. Poszkodowani to młodzi luzie w wieku ok. 20 lat głównie ze złamaniami i obrażeniami wewnętrznymi. Wszyscy trafili do szpitala.

 

Należy podkreślić, że w tym miesiącu jest to kolejny wypadek z udziałem młodych ludzi, co najgorsze wsiadających za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 

Siły i środki: 1x OSP Staszkówka, 2x OSP Moszczenica, 1x JRG Gorlice, 3x ZRM, 2x Policja

 

REJESTR ZDARZEŃ
2021
osp moszczenica

10

POŻARY
osp moszczenica

33

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

43

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2020
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

50

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

3

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

59

OGÓŁEM
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com