osp moszczenica
subpageslide.jpeg

Dziś tj. 14 września 2023 roku o godzinie 09:00 nasza jednostka została zadysponowana do miejscowego zagrożenia jakim było gniazdo owadów błonkosrzydłych w budynku mieszkalnym na ul. Cesarskiej w Moszczenicy.

 

Na miejsce zdarzenia udał się zastęp naszych strażaków samochodem SLRt Renault Master. Po dojeździe i rozpoznaniu potwierdzono dane zawarte w zgłoszeniu. W stropie drewnianego budynku osy zrobiły sobie gniazdo. Duża ilość owadów przedostała się do łazienki w domu. Pogryziona przez owady zostałą jedna osoba. W domu mieszkają małe dzieci (2 uczulonych), w tym kilkumiesięczne niemowlę. Nasi strażacy sprawnie zlokalizowali gniazdo owadów i za pomocą gaśnic na owady, oraz pianki montażowej skutecznie usunęli zagrożenie.

 

Siły i Środki: 1x OSP Moszczenica

REJESTR ZDARZEŃ
2023
osp moszczenica

4

POŻARY
osp moszczenica

30

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

34

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2022
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

38

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

44

OGÓŁEM
Image
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com