osp moszczenica
subpageslide.jpeg

Dziś tj. 13 września 2023 roku o godzinie 09:50 nasza jednostka została zadysponowana do miejscowego zagrożenia jakim były gałęzie na liniach telekomunikacyjnych na ulicy Cesarskiej przy drodze wojewódzkiej Moszczenica-Łużna.

 

Na miejsce zdarzenia udał się zastęp naszych strażaków samochodem GBA MAN TGM. Po dojeździe i rozpoznaniu potwierdzono dane zawarte w zgłoszeniu. Strażacy za pomocą pilarek spalinowych przystąpilu do usuwania miejscowego zagrożenia.

 

 

Siły i Środki: 1x OSP Moszczenica

 

REJESTR ZDARZEŃ
2024
osp moszczenica

5

POŻARY
osp moszczenica

35

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

41

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2023
osp moszczenica

5

POŻARY
osp moszczenica

36

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

41

OGÓŁEM
Image
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com