subpageslide.jpeg

W poniedziałek 21 października 2021 r. druhowie z naszej jednostki na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola „Happy Kids” wzięli udział w Dniach Otwartych tej placówki.

 

Nasza jednostka zawsze otwarta jest współpracę i bez wahania zgodziliśmy się wziąć udział w Dniach Otwartych u naszych sąsiadów tj. przedszkola „Happy Kids”. Do dzieci udaliśmy się średnim samochodem ratowniczo-gaśniczym MAN.

 

Zainteresowanie samochodem i sprzętem, który się na nim znajduje było ogromne, a największą frajdą dla milusińskich była możliwość lania wody z węża strażackiego. Uśmiech od ucha do ucha na twarzach dzieci wywołała tęcza, która pojawiała się, gdy tylko woda zaczęła się lać.

 

Za świetną współpracę przy naszym pokazie dziękujemy bardzo grupie animacyjnej „Zwariowani”. Całej załodze przedszkola „Happy Kids” dziękujemy za zaproszenie i świetną współpracę. Już teraz możemy powiedzieć, że z dziećmi zobaczymy się w maju z okazji Dnia Strażaka.

 

REJESTR ZDARZEŃ
2021
osp moszczenica

10

POŻARY
osp moszczenica

33

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

43

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2020
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

50

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

3

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

59

OGÓŁEM
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com