subpageslide.jpeg

Pierwsza pomoc to wiedza i umiejętności, które powinien posiadać każdy człowiek, a szczególnie strażak. Wczoraj(tj. 11 lutego 2021) w godzinach wieczornych nasi druhowie doskonalili umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Poruszone zostały takie kwestie jak resuscytacja krążeniowo oddechowa, złamania, krwotoki i oparzenia. Każdy miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na manekinie, który sygnalizuje nam diodami czy resuscytacja prowadzona jest prawidłowo.

 

Pochyliliśmy się także nad tematem wciągnięcia kończyny np. przez maszynę rolniczą.

REJESTR ZDARZEŃ
2021
osp moszczenica

10

POŻARY
osp moszczenica

33

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

43

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2020
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

50

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

3

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

59

OGÓŁEM
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com