subpageslide.jpeg

Nowy rok 2021 rozpoczęliśmy pozytywnie, a to dzięki temu, że dotarło do nas kolejne ubranie specjalne oraz została uruchomiona nowa strona internetowa.


Kolejne ubranie specjalne otrzymała nasza druhna Klaudia, tym razem kolor piaskowy i sprawdzony producent Milena Bis Sp. z o.o. Zamówione są już kolejne dwa ubrania specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Niestety, ale ubrania specjalne podobnie jak rękawice, buty i kominiarki to wyposażenie, które ulega zużyciu i trzeba o nie dbać. Bezpieczeństwo strażaków jest najważniejsze.


Wraz z nowym rokiem udało nam się uruchomić nową stronę internetową. Co prawda prace na stronie jeszcze trwają, ale można z niej w pełni korzystać. Nowa szata graficzna i responsywność sprawiają, że stronę można odwiedzać z każdego urządzenia. Za realizacji dziękujemy Agencji DM, która poświęciła czas i nieodpłatnie wykonała profesjonalną stronę www.


Choć rok dobrze się nie zaczął to nasza jednostka interweniowała już 3 razy, z czego 2 interwencje to pożary.


Mamy nadzieję, że bieżący rok będzie lepszy od poprzedniego i również sporo uda nam się zrobić.

REJESTR ZDARZEŃ
2021
osp moszczenica

10

POŻARY
osp moszczenica

33

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

43

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2020
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

50

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

3

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

59

OGÓŁEM
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com