Slider

Nowy rok 2021 rozpoczęliśmy pozytywnie, a to dzięki temu, że dotarło do nas kolejne ubranie specjalne oraz została uruchomiona nowa strona internetowa.

Kolejne ubranie specjalne otrzymała nasza druhna Klaudia, tym razem kolor piaskowy i sprawdzony producent Milena Bis Sp. z o.o. Zamówione są już kolejne dwa ubrania specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Niestety, ale ubrania specjalne podobnie jak rękawice, buty i kominiarki to wyposażenie, które ulega zużyciu i trzeba o nie dbać. Bezpieczeństwo strażaków jest najważniejsze.

Wraz z nowym rokiem udało nam się uruchomić nową stronę internetową. Co prawda prace na stronie jeszcze trwają, ale można z niej w pełni korzystać. Nowa szata graficzna i responsywność sprawiają, że stronę można odwiedzać z każdego urządzenia. Za realizacji dziękujemy Agencji DM, która poświęciła czas i nieodpłatnie wykonała profesjonalną stronę www.

Choć rok dobrze się nie zaczął to nasza jednostka interweniowała już 3 razy, z czego 2 interwencje to pożary.

Mamy nadzieję, że bieżący rok będzie lepszy od poprzedniego i również sporo uda nam się zrobić.

REJESTR ZDARZEŃ

POŻARY