osp moszczenica
subpageslide.jpeg

W piątek 30 grudnia 2022 remiza OSP Moszczenica wypełniła się po brzegi. Tego dnia wieczorem strażacy gminy Moszczenica spotkali się na Gminnym Opłatku Strażackim. Spotkanie było bardzo dobrym momentem na złożenie sobie życzeń, podzielenie się opłatkiem, rozmowy w świątecznej atmosferze i wspólne kolędowanie.

 

Przybyłych strażaków i gości przywitał Prezes OSP Moszczenica dh Damian Markowicz. Swoją obecnością podczas spotkania zaszczycili m.in. Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś, Poseł na Sejm RP Patryk Wicher, Komendant Powiatowy PSP Gorlice mł. bryg. Waldemar Krok, Kapelan Strażaków gminy Moszczenica ks. Krzysztof Jarmuła, Wójt gminy Moszczenica dh Jerzy Wałęga, Przewodnicząca Rady gminy Moszczenica Izabella Wąsowska, Przedstawiciel Zarządu powiatowego ZOSP RP w Gorlicach dh Józef Janik, Prezes OSP Staszkówka dh Stanisław Pyzik, Proboszcz parafii Moszczenica ks. Piotr Bodziony, Prałat ks. Tadeusz Machał, ks. Mariusz Mucha, a także Sołtys wsi Moszczenica dh Grzegorz Brach i Sołtys wsi Staszkówka dh Jan Gąsior.

 

W pierwszej kolejności życzenia wszystkim przybyłym złożył Prezes OSP Moszczenica dh Damian Markowicz, a po nim życzenia składali przybyli goście. Następnie życzenia składał sobie każdy z osobna łamiąc się przy tym opłatkiem.

 

Świętowanie przez cały czas uświetniał zespół „Rewolucja” z Moszczenicy oraz dh Tomasz Kupiec wraz z Panem Ryszardem Barczykiem, Wojciechem Jędrusiakiem i Adamem Stec.

 

O pyszną kolację zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Moszczenicy i nasze Druhny oraz żony strażaków.

 

oplatek22-0001
oplatek22-0002
oplatek22-0003
oplatek22-0004
oplatek22-0005
oplatek22-0006
oplatek22-0007
oplatek22-0008
oplatek22-0009
oplatek22-0010

REJESTR ZDARZEŃ
2023
osp moszczenica

1

POŻARY
osp moszczenica

6

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

7

OGÓŁEM
Czad - cichy zabójca!
Nie wypalaj traw!
Zostań strażakiem!
Przekaż nam swój 1%.
MINIONY ROK W LICZBACH
2022
osp moszczenica

6

POŻARY
osp moszczenica

38

MIEJSCOWE ZAGROŻENIA
osp moszczenica

0

ALARMY FAŁSZYWE
osp moszczenica

44

OGÓŁEM
POTRZEBUJESZ POMOCY, ZADZWOŃ 112 LUB 998
Image
Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy

ul. Gorlicka 125
38-321 Moszczenica

Tel: 791-232-711
E-mail: redakcjaospmoszczenica@gmail.com