Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
532155
   

Kto nas odwiedza  

We have 10 guests and no members online

   

Articles

Dofinansowanie od PZU z programu Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU

Details
Wybierz tekst:

pzuDobry początek roku dla naszych Druhów!

Sprawne działanie zarządu, dobrze napisany wniosek i efektem jest dofinansowanie w kwocie 5000 złotych od firmy PZU z programu Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU. Za w/w kwotę zakupiona została w pełni wyposażona torba medyczna PSP R1, deska ortopedyczna i szyny Kramera.

Dzięki pomocy PZU ekwipunek niezbędny do udzielania pierwszej pomocy będzie znajdował się od dziś na wyposażeniu dwóch samochodów(MAN i Renault), a nie na jednym jak to było do tej pory. Na wyposażenie samochodu ISUZU trafi torba PSP R0, która do tej pory znajdowała się na samochodzie MAN.

Dziękujemy firmie FENIX.MARKET za szybką i sprawną realizacje zamówienia.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014