Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
532152
   

Kto nas odwiedza  

We have 15 guests and no members online

   

Articles

Inspekcja Gotowości Bojowej

Details
Wybierz tekst:

ZAWSZEDziś, tj. 26.09.2019 r., około południa rozległ się dźwięk naszej syreny strażackiej, okazało się że to Inspekcja Gotowości Bojowej, którą co roku przeprowadza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. Nasza jednostka uzyskała ocenę: BARDZO DOBRY, a czas wyjazdu od załączenia syreny to 6 minut i 38 sekund. Ostatnio ćwiczyliśmy wyciąganie poszkodowanego z samochodu. Dziś takie założenie było na inspekcji:) Zadanie wykonane bez zastrzeżeń!

   
© OSP Moszczenica 2009-2014