Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
531051
   

Kto nas odwiedza  

We have 45 guests and no members online

   

Articles

Pożar traw na ul. Miodowej

Details
Wybierz tekst:

pozarmiodowa28.08.2019: OSP Moszczenica interweniuje przy pożarze traw na ulicy Miodowej. Ogniem objęte było 0, 5 ha. Zagrożony był dom i budynek gospodarczy. W akcji brały udział dwa zastępy GBA Man i SLRt Renault.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014