Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
532148
   

Kto nas odwiedza  

We have 9 guests and no members online

   

Articles

Ćwiczenia na terenie firmy Matizol

Details
Wybierz tekst:

cwiczenia27082019Dziś, tj. 27.08.2019 r. piątka naszych druhów brała udział w ćwiczeniach organizowanych przez KP PSP w Gorlicach, które miały miejsce na terenie firmy Matizol. Celem ćwiczeń było zapoznanie się z obiektem, a także założenie praktyczne. Strażacy m.in. mięli za zadanie odnaleźć i ewakuować osobę poszkodowaną oraz udzielić jej pierwszej pomocy przedmedycznej, a także zbudować zasilanie wodne z hydrantu.

 

   
© OSP Moszczenica 2009-2014