Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
532160
   

Kto nas odwiedza  

We have 13 guests and no members online

   

Articles

Zbiórka krwi u strażaków połączona ze zwiedzaniem gorlickiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej

Details
Wybierz tekst:
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy w ramach XIV edycji ogólnopolskiego programu strażacy w honorowym krwiodawstwie „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” organizuje zbiórkę krwi dla osób potrzebujących tego bezcennego daru.
Zbiórka krwi odbędzie się w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. 11 Listopada 84 w najbliższą sobotę (25 maja) w godz. 9-13.
Podczas akcji oraz po jej zakończeniu, aż do godziny 16, będzie można zwiedzić gorlicką Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą, jak również obejrzeć sprzęt pożarniczy, samochody i ich wyposażenie oraz wysłuchać pogadanki na temat bezpieczeństwa pożarowego.
Dla wszystkich, którzy w tym dniu oddadzą krew, przewidziane są unikatowe gadżety oraz posiłek regeneracyjny.
   
© OSP Moszczenica 2009-2014