Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
531107
   

Kto nas odwiedza  

We have 15 guests and no members online

   

Articles

Ważny komunikat dotyczący zmian w zarządzie OSP Moszczenica oraz Nadzwyczajnego Walnego Zebrania. Autor dh Damian Markowicz

Details
Wybierz tekst:

1. Komunikat zarządu z dnia 18.05.2019

W sobotę o godzinie 9:00 obradował zarząd OSP Moszczenica. Na zebranie nie stawili się druhowie rezygnujący z funkcji w zarządzie i nie przekazali wymaganych przez wiceprezesa Daniela Skrobota dokumentów. Zarząd podjął uchwałę o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania.

 

2. Nadzwyczajne Walne Zebranie OSP Moszczenica

Zarząd OSP Moszczenica zwołuje Walne Nadzwyczajne zebranie w dniu 24 maja 2019 o godzinie:

19:30 - pierwszy termin,

20:00 - drugi termin,

Zebranie odbędzie się w budynku remizy OSP Moszczenica.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014