Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540928
   

Kto nas odwiedza  

We have 19 guests and no members online

   

Articles

Druhowie na zabezpieczeniu półmaratonu "Bitwa Pod Gorlicami"

Details
Wybierz tekst:

Sześciu strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy zabezpieczało trasę II Półmaratonu "Bitwa Pod Gorlicami" Gorlice - Łużna, zorganizowanego w dniu 2 maja 2019 roku. Wśród blisko 90 strażaków rozstawionych na trasie półmaratonu obecna była także pięcioosobowa grupa strażaków z OSP Staszkówka.

Tegoroczny półmaraton był kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy. Również rok temu, strażacy z OSP Moszczenica dbali o bezpieczeństwo uczestników i kibiców na trasie jego przebiegu.

Trasa Półmaratonu biegła z Gorlic, ulicami Mickiewicza, Legionów, Biecką, Solidarności, Chopina, W. Pola, Sikorskiego przez Stróżówkę, Mszankę, Wolę Łużańską, Szalową i Łużną. Meta znajdowała się na Cmentarzu Wojennym nr 123 Łużna Pustki.

W zabezpieczeniu udział wzięli: Rafał Dobek, Arkadiusz Kupiec, Karol Masłowski, Jakub Olszowski, Rafał Skrobot i Klaudia Zastępa.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014