Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540910
   

Kto nas odwiedza  

We have 13 guests and no members online

   

Articles

Strażacy ćwiczyli ratownictwo techniczne

Details
Wybierz tekst:

cwiczenia techniczne 2019 04W sobotę 30 marca br. druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy na placu za remizą zorganizowali warsztaty z zakresu ratownictwa technicznego. Zajęcia prowadził Szymon Marszał z Fenix Market wraz z druhami Ochotniczej Straży Pożarnej z Ropy na czele z Prezesem ZOG ZOSP RP Ropa dh Arturem Łukaszykiem oraz Komendantem Gminnych ZOSP RP w Ropie dh Bogusławem Łukaszykiem.

W warsztatach udział wzięli druhny i druhowie z OSP Moszczenica (Patryk Brach, Wioleta Brach, Arkadiusz Kupiec, Tomasz Kupiec, Damian Markowicz, Krzysztof Markowicz, Jakub Olszowski, Jakub Smoleń, Adam Stec, Rafał Skrobot, Radosław Szymański, Przemysław Wszołek) oraz druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Staszkówki.

Tematyka objęła organizację pola sprzętowego, rozpoznanie 360, zarządzanie szkłem, crossraming, tunelowanie oraz stabilizację. Do dyspozycji strażaków pozostawały dwa wraki samochodów.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014