Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540932
   

Kto nas odwiedza  

We have 19 guests and no members online

   

Articles

Eliminacje Gminne OTWP - Moszczenica 2019

Details
Wybierz tekst:

W sobotę 9 marca 2018 roku o godz. 10.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy przeprowadzone zostały Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło łącznie 16 uczestników, z czego 5 w grupie I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej), 9 w grupie II (uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum) oraz 2 uczestników w grupie III (uczniowie szkół średnich).

Przybyłych przywitał Prezes OSP Moszczenica dh Przemysław Wszołek. Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji gminnych OTWP czuwało jury pod przewodnictwem mł. bryg. Dariusza Surmacza z Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach. W jury zasiedli ponadto Członek Wojewódzkiej Komisji ds. Młodzieży ZOSP RP w Krakowie dh Przemysław Wszołek, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy dh Stanisław Pyzik oraz Wójt Gminy Moszczenica dh Jerzy Wałęga.

Zmagania pożarnicze składały się z dwóch etapów - testu pisemnego oraz finału w postaci odpowiedzi ustnej. W finale wyzerowane zostały punkty zdobyte na teście pisemnym a uczestnicy drugi etap zmagań zaczynali z kontem zerowym.

Klasyfikacja końcowa Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" Moszczenica 2019:
Grupa I (uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej)
1. Andrzej Mruk - ZS w Moszczenicy
2. Zuzanna Stec - ZS w Moszczenicy
3. Alina Brach - ZS w Moszczenicy

Grupa II (uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum)
1. Marcin Skrobot - ZS w Staszkówce
2. Magdalena Markowicz - ZS w Moszczenicy
3. Karol Skrobot - ZS w Moszczenicy

Grupa III (uczniowie szkół średnich)
1. Jacek Olszowski (Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach)
2. Justyna Mikosz (I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach)

Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych będą reprezentować Gminę Moszczenica podczas zmagań szczebla powiatowego w dniu 4 kwietnia 2019 roku.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014