Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540917
   

Kto nas odwiedza  

We have 14 guests and no members online

   

Articles

Strażacy na Walnym Zebraniu w OSP Moszczenica Wyżna

Details
Wybierz tekst:

Współpraca pomiędzy Ochotniczą Strażą Pożarną w Moszczenicy a Ochotniczą Strażą Pożarną w Moszczenicy Wyżnej (gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki) sięga już blisko 10 lat. Partnerstwo jednostek nie wynika tylko z samej nazwy ale także zażyłości między samymi strażakami. W sobotę 2 marca 2019r. delegacja moszczenickich strażaków wzięła udział w Walnym Zebraniu w OSP Moszczenica Wyżna.

Przybyłych przywitał Prezes miejscowej jednostki OSP dh Stanisław Marduła. OSP Moszczenica Wyżna w roku bieżącym świętuje jubileusz 25-lecia istnienia. Choć karty historii jednostki dopiero zostają powoli zapisywane, strażacy pochwalić mogą się potężną i pięknie wyremontowaną remizą stanowiącą ich własność, nowoczesnym taborem samochodowym z niezwykle bogatym wyposażeniem oraz tym, że w straży służy 1/6 mieszkańców Moszczenicy Wyżnej. W tej liczącej niewiele ponad 600 mieszkańców wsi, ponad 100 jest członkami Ochotniczej Straży Pożarnej.

Delegacja z OSP Moszczenica w składzie Stanisława Balakowicz, Roman Brach, Tomasz Skrobot, Przemysław Wszołek wraz z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Moszczenicy dh Markiem Marszałem przekazała strażakom z Moszczenicy Wyżnej gratulacje intensywnego rozwoju jednostki oraz wyrazy wdzięczności za współpracę wraz z okolicznościowym upominkiem.

   
© OSP Moszczenica 2009-2014