Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Nr konta bankowego  

W związku z wieloma pytaniami od naszych sponsorów gdzie można wpłacać online pieniądze na potrzeby naszej jednostki (np. za kalendarze) poniżej podajemy nr konta bankowego naszej jednostki. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii. Dzięki temu ograniczamy nasze kontakty, a jednocześnie wszyscy ci, którzy chcą wspomóc naszą OSP mogą to zrobić w sposób bezpieczny.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moszczenicy Nr konta: 19 8795 0005 2001 0000 1850 0001

Bardzo dziękujemy!!!

   

Szkolenia i konkursy  

   

Prognoza pogody:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
540912
   

Kto nas odwiedza  

We have 18 guests and no members online

   

Articles

Stanisław Pyzik nowym Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP

Details
Wybierz tekst:

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Moszczenicy, obradujący na posiedzeniu w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszkówce w środę 20 lutego 2019 roku dokonał wyboru nowego Prezesa. Jednogłośnie Prezesem wybrany został dh Stanisław Pyzik.

Dh Stanisław Pyzik pełniący dotychczas funkcję Wiceprezesa zastąpił na stanowisku szefa gminnych struktur OSP ustępującego dh Jerzego Wałęgę. Funkcję Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP powierzono dh Markowi Marszałowi.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w niezmienionym składzie, lecz w nowych funkcjach:
Prezes - dh Stanisław Pyzik
Wiceprezes - dh Marek Marszał
Sekretarz - dh Przemysław Wszołek (bez zmian)
Skarbnik - dh Dorota Marszał (bez zmian)
Komendant Gminny - dh Krzysztof Markowicz (bez zmian)
Członek Zarządu - dh ks. Krzystof Jarmuła (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Daniel Skrobot (bez zmian)
Członek Zarządu - dh Jerzy Wałęga

   
© OSP Moszczenica 2009-2014