Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
Wojewódzki Zlot MDP "Myślenice 2017"
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Odsłon artykułów:
317506
   

Kto nas odwiedza  

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

   

Aktualności

Wojewódzki Zlot MDP "Myślenice 2017"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Szczegóły
Wybierz tekst:

Przedstawiciele Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działających przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy wzięli udział w VII Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Województwa Małopolskiego, który zorganizowany został w sobotę 2 września 2017 roku w Myślenicach.

Siódma edycja Wojewódzkiego Zlotu Młodzieży zagościła tym razem na ziemi myślenickiej. Dotychczasowe dwa zloty zorganizowane zostały w Gdowie (pow. wielicki, w 2012 i w 2014 roku) zaś w latach 2015 i 2016 młodzi strażacy gościli w Wieliczce. Pierwszy zlot w 2010 roku zorganizowany został w Rabsztynie a trzeci w 2013 roku na Pustyni Błędowskiej.

Tegoroczny zlot przyciągnął do Myślenic blisko tysiąc młodych adeptów pożarnictwa, którzy zmagali się nie tylko z ćwiczeniami praktycznymi ale także rebusami i zabawami teoretycznymi. Oprócz MDP OSP Moszczenica w zlocie udział wzięli także młodzi strażacy z OSP Staszkówka a także z OSP Ropa i OSP Wójtowa.

W zlocie udział wzięli licznie przybyli goście w osobach przedstawicieli Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej a także przedstawiciele samorządu powiatu i miasta Myślenice oraz reprezentanci ZOSP RP szczebla głównego, wojewódzkiego i powiatowych.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014