OSP Moszczenica
slide5.jpeg
slide2.jpeg

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia!

slide3.jpeg

Zawsze jesteśmy gotowi aby nieść pomoc.

slide4.jpeg

Dla Was idziemy w ogień!

10 kwiecień 2024 D.Markowicz

Zapytanie ofertowe 1/2024 - Quad z przeczepką

Dostawa pojazdu typu QUAD wraz z przyczepą transportową dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy w ramach zadania „Zakup pojazdu typu QUAD wraz z przyczepą transportową dla OSP Moszczenica” w ramach programu „Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja…

MAN TGM 13.290 4x4

Rop produkcji: 2017
Typ: GBA
Przeznaczenie: Gaśniczy
Woda: 3000L
Ilość miejsc: 6

Pojazd przeznaczony głównie do działań gaśniczych. Na jego wyposażeniu znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 3000 litrów, zbiornik na środek pianotwórczy, autopompa, szybkie natarcie, węże, prądownice, aparaty ochrony dróg oddechowych, pilarka spalinowa, opryskiwacz spalinowy, linki, szelki, drabina, narzędzia, wentylator, pompa pływająca, agregat prądotwórczy, najaśnice, maszt oświetleniowy, szczotka do kominów, motopompa, torba PSP R1 z deską ortopedyczną i szynami Kramera, radiostacje, latarki, tłumice, gaśnice.

man-01
man-02
man-03
man-04

Renault Master

Rok produkcji: 2015
Typ: SLRt
Przeznaczenie: Techniczny
Woda: 200L
Ilość Miejsc: 6

Pojazd przeznaczony do ratownictwa drogowego. Na jego wyposażeniu znajduje się zbiornik na wodę 200L wraz z linią szybkiego natarcia, narzędzia hydrauliczne, elementy do stabilizacji pojazdu(klocki, podpory, kliny), torba PSP R1 z deską ortopedyczną i szynami Kramera, pachołki, sorbent w raz z wózkiem, drabina nasadkowa, tłumice, łopaty, hooligan, gaśnice, aparaty ochrony dróg oddechowych, piła spalinowa do betonu, pilarka spalinowa, agregat prądotwórczy, maszt oświetleniowy, narzędzia, radiostacje.

master-01
master-02
master-03
master-04

Isuzu D-MAX

Rok produkcji: 2019
Typ: SLRR
Ilość miejsc: 5

Pojazd ratowniczo-rozpoznawczy typu pickup o właściwościach terenowych i szerokim zastosowaniu. Na jego wyposażeniu znajdują się dron DJI Matrice 30T z kamerą termowizyjną, monitor 24 cale, agregat trójfazowy Karcher 7,5 Kw, osprzęt do drona i torba PSP R0.

isuzu-01
isuzu-02