OSP Moszczenica - 6 miejsce Klubu HDK OSP Moszczenica w XXIX Spartakiadzie Krwiodawców

6 miejsce Klubu HDK OSP Moszczenica w XXIX Spartakiadzie Krwiodawców

spartakiada hdk 2018 34W dniu 16 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Bobowej przeprowadzono XXIX Spartakiadę Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy OSP Moszczenica w składzie Wioleta Brach, Liliana Salwa, Klaudia Zastępa, Jakub Olszowski i Bartłomiej Zastępa uplasował się na 6 miejscu w klasyfikacji końcowej.

W rywalizacji udział wzięło 7 drużyn. Regulamin spartakiady opracowany i zatwierdzony został przez Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach, który także powołał komisję sędziowską.

Spartakiada rozegrana została w konkurencjach indywidualnych (strzelanie z broni pneumatycznej, rzutkami do tarczy, rzut piłką lekarską, slalom piłkarski) oraz grupowych (bieg w nartach po trawie, bieg w workach, rzut piłką z koca do wiadra).

W wyniku przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji, na podstawie protokołów sędziów, odnotowano następujące wyniki:

W klasyfikacji indywidualnej:
1. Halerz Daniel - Klub HDK przy KP PSP Gorlice
2. Michał Karp - Klub HDK przy KP PSP Gorlice
3. Jacek Rura - Klub HDK Fratres

W klasyfikacji zespołowej:
1. Klub HDK KP PSP w Gorlicach
2. Klub HDK Sędziowie Piłkarscy
3. Klub HDK FRATRES Łużna
4. Klub HDK Narodowe Gorlice
5. Klub HDK OSP Ropa
6. Klub HDK OSP Moszczenica i Klub HDK przy UM Biecz

W trakcie spartakiady do Komisji Sędziowskiej nie wpłynęły żadne protesty ani nie odnotowano żadnego wypadku. Spartakiada została przeprowadzona zgodnie z przyjętym regulaminem.