OSP Moszczenica - Wizyta u przedszkolaków z Moszczenicy z okazji Dnia Strażaka

Wizyta u przedszkolaków z Moszczenicy z okazji Dnia Strażaka

Jak co roku strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy na zaproszenie przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola "Wesołe Krasnale" z Moszczenicy zorganizowali prelekcję i pokaz na placu targowym. Dla najmłodszych mieszkańców Moszczenicy było to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło wiele emocji.

Druhowie opowiedzieli i pokazali dzieciom jak wygląda praca strażaka i z czym strażacy muszą się zmagać. Największym zainteresowaniem cieszyły się wozy strażackie, umundurowanie oraz pokazy strażackie. Dzieci miały okazję przymierzyć umundurowanie bojowe oraz własnoręcznie "ugasić pożar".