Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
OSP Moszczenica - Strażacy spotkali się z przedszkolakami /foto/
Strona OSP Moszczenica wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 
   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

Mapa ostrzeżeń dla Polski

   

Statystyka  

Articles View Hits
497813
   

Kto nas odwiedza  

We have 22 guests and no members online

   

Aktualności

Strażacy spotkali się z przedszkolakami /foto/

User Rating:  / 0
Details
Wybierz tekst:

W środę 8 maja b.r. pięcioosobowa grupa strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy spotkała się z przedszkolakami Samorządowego Przedszkola "Wesołe Skrzaty" w Moszczenicy. Celem spotkania była krótka prelekcja oraz pokaz gaszenia palącego się obiektu.

Najmłodsi mieszkańcy Moszczenicy w wielkim zainteresowaniem wysłuchali krótkiego wykładu na temat pracy strażaka, unikania niebezpieczeństw na jakie narażone są małe dzieci oraz sposobu alarmowania, w przypadku powstania pożaru czy bycia świadkiem wypadku.

Na koniec, strażacy przygotowali mini pokaz. Gaszenie zainscenizowanego pożaru wywołało wielki aplauz nie tylko wśród samych dzieci ale także pań opiekunek.

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014