OSP Moszczenica - Aktualności
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
   

Najnowsze artykuły:

   
   

Członkowie  

   

Szkolenia i konkursy  

   

Ostrzeżenia pogodowe:  

   

Statystyka  

Articles View Hits
222152
   

Kto nas odwiedza  

We have 2 guests and no members online

   

Aktualności

Strażacy pełnili wartę przy Grobie Pańskim - 2014

User Rating:  / 1
Details

Tradycyjne, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy, podczas obrzędów Triduum Paschalnego w Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę pełnili wartę przy Grobie Pańskim w Kościele pod. wezwaniem Matki Bożej Szkaplerznej. Jak co roku w Wielki Piątek, druhowie w uroczystym przemarszu, przeszli ulicami Moszczenicy z remizy do Kościoła. Służba pełniona była do sobotniej Mszy Rezurekcyjnej.

Read more: Strażacy pełnili wartę przy Grobie Pańskim - 2014

Straż rezerwuje orlika na piątkowe wieczory

User Rating:  / 1
Details

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy, informuję, iż dla wszystkich strażaków, członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz najbliższych sympatyków moszczeńskiej jednostki, zarezerwowano kompleks obiektów sportowych Orlik w Moszczenicy, na każdy piątek od godziny 21.00.

Wszystkich chętnych do stworzenia strażackiej amatorskiej drużyny w piłkę nożną zapraszamy do wspólnej gry w każdy piątkowy wieczór.

dh Przemysław Wszołek

Read more: Straż rezerwuje orlika na piątkowe wieczory

Druhowie z Moszczenicy na warsztatach dla opiekunów MDP

User Rating:  / 1
Details

W sobotę 12 kwietnia 2014 roku w domu strażaka w Woli Batorskiej (pow. wielicki, gm. Niepołomice) odbyły się warsztaty szkoleniowe dla opiekunów i członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu województwa małopolskiego. Powiat gorlicki reprezentowała 4 osobowa grupa, Przewodniczący Powiatowej Komisji ds. Młodzieży ZOSP RP Gorlice dh Tomasz Tarasek oraz członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych działających przy OSP Moszczenica oraz OSP Wilczyska. W spotkaniu udział wziął również dh Przemysław Wszołek, członek Wojewódzkiej Komisji ds. Młodzieży ZOSP RP Kraków, będący współorganizatorem warsztatów.

Read more: Druhowie z Moszczenicy na warsztatach dla opiekunów MDP

Happenig Krwiodawców w Moszczenicy - 10 maja 2014 r.

User Rating:  / 0
Details

10 maja b.r. na obiektach sportowo rekreacyjnych Orlik w Moszczenicy zorganizowany zostanie Happening Krwiodawców połączony z obchodami 95 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. W trakcie uroczystości zostaną wręczone odznacznia Zasłużonym Dawcom Krwi oraz odbędzie się finał konkursu plastycznego na plakat promujący akcję. Głównym celem jest przede wszytskim zbiórka krwi. Ta prowadzona bedzie w godzinach od 9.00 do 13.00. Uroczystości towarzyszyć będą także dodatkowe atracje. Więcej szczegółów na plakacie.

Read more: Happenig Krwiodawców w Moszczenicy - 10 maja 2014 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący akcję HDK

User Rating:  / 0
Details

W środę 9 kwietnia b.r. w Biurze Rejonowej Rady Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący akcję honorowego krwiodawstwa wśród strażaków, połączoną z obchodami jubileuszu 95 lecia PCK w Moszczenicy w dniu 10 maja 2014 roku. Na konkurs spłynęło 190 prac z 18 szkół z terenu powiatu gorlickiego.

Read more: Rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący akcję HDK

Monika Jerzak na II miejscu w eliminacjach powiatowych OTWP

User Rating:  / 8
Details

We wtorek 8 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W zmaganiach powiatowych udział wzięli laureaci eliminacji gminnych, po jednej osobie z każdej grupy wiekowej. Gminę Moszczenica reprezentowali Natalia Kuk, Monika Jerzak oraz Bartłomiej Zastępa. W zmaganiach udział brał także Patryk Brach, laureat eliminacji w Zespole Szkół Budowlanych w Gorlicach.

Read more: Monika Jerzak na II miejscu w eliminacjach powiatowych OTWP

   

ziemia

   
daniel
grzesiek
krzysiek
marek
przemek
rafa
romek
stasia
tomek
wojtek
   
Pogoda Moszczenica z serwisu
   
   
   
© OSP Moszczenica 2009-2014